Turnaj Tis - hodnocení a výsledky.

20.06.2010 11:27

V sobotu 19. června jsme se zúčastnili poslední akce v sezóně. Na turnaj do Tisu jsme ale přijeli značně oslabeni. Chyběli nám 4 hráči základní sestavy, tak ani očekávání nebyla velká. Ve skupině jsme se postupně utkali s Tisem, Čáslaví a Rebelem Havlíčkův Brod. 

Utkání s Tisem mělo celkem jednoznačný průběh. Absence klíčových hráčů byla příliš velká a i když jsme si vypracovali 2 obrovské šance, tak porážka 0:5 byla nakonec ještě přijatelná. Výborný výkon v tomto zápase předvedl brankář.

Duel s Čáslaví znamenal především zlepšení naší hry vzadu. Hra byla místy vyrovnaná, ale jinak se odehrávala na naší polovině. Soupeř využil dvě šance a my se žádnou větší příležitost nevypracovali. Takže 0:2.

Rebel Havlíčkův Brod, to byli malí hokejisté doplnění 4 nejlepšími hráči Slovanu Havl. Brod hrající krajský přebor (!!!). Přesto jsme překvapivě drželi krok. Své dvě šance nevyužil Libor Golemba, ale třetí tutovka už v síti skončila. Naši kluci předváděli fantastický výkon na hranici svých možností. Bohužel jsme o body přišli v posledních 5 minutách, kdy už toho měli kluci plné zuby. Přesto porážka 1:2 od pozdějšího vítěze vzhledem k předvedené hře příliš nemrzela.

Ve skupině o umístění jsme pak po dobrém výkonu remizovali 1:1 s Habrama, když jediný gól jsme dostali z přísně nařízené penalty, na kterou pak gólově odpověděl Vašek Kocman.

Poslední zápas proti zřejmě nejslabšímu soupeři z Puklic jsme bohužel nezvládli. Přemohla nás únava a možná i podcenění soupeře. Sice jsme měli převahu, ale až na povedenou akci Libora Golemby nic do sítě nespadlo a soupeř naopak ze dvou ojedinělých šancí vytěžil maximum.

Na turnaji jsme tak obsadili poslední místo, ale za předvedené výkony se nemusíme vůbec stydět.

Nejlepším hráčen našeho týmu byl na základě rozhodování trenérů vyhodnocen Libor Golemba. Dobrý výkon na nezvyklém postu podal Vašek Kocman, který se opět předvedl jako neúnavný bojovník. Až na první zápas nezklamal Pavel Duben a dobře zahrál i Martin Vencovský. Překvapivě dobrý výkon předvedl i Martin Gora. Od zápasu s Čáslaví zahrál výborně Tomáš Fejt a proti Havlíčkovu Brodu podal snad nejlepší výkon v sezóně. Naprosto spolehlivě a s velkým přehledem zachytal Filip Kandr. Za očekávání trochu zaostal Honza Kocman. Lukáš Souček a Honza Čížek střídali a uhráli si své.

Sestava : Filip Kandr, Václav Kocman, Pavel Duben, Martin Gora, Martin Vencovský, Jan Kocman, Tomáš Fejt, Libor Golemba, Jan Čížek, Lukáš Souček

Branky : Libor Golemba 2, Václav Kocman

 

Závěr turnaje přinesl klukům určitě obrovský zážitek, kdy díky Richardovi Cachnínovi z Rebelu Havl. Brod přijel mezi kluky hokejový mistr světa Petr Čáslava, který předával diplomy a poháry. Každý také odjížděl s podepsaným plakátem a určitě i pěknou vzpomínkou.