Halové turnaje

Zima 2015/16

přehled připravujeme, jednotlivé referáty v sekci Novinky

 

Zima 2014/15

28.3. 2015 Starší, Ledeč n/S: A tým 1. místo, B tým 6. místo

28.2.2015 Starší A, Slatiňany: 1. místo

8.3.2015 Mladší, Přibyslav: 2. místo

21.2. 2015 Mladší, Přibyslav: 3. místo

22.2.2015 Starší B, Přibyslav: 4. místo

24.1.2015 Starší A, Chotěboř: 3. místo

10.1.2015 Starší A, Zruč n/S: 1. místo

6.12.2014 Starší A, Přibyslav: 2. místo

 

Zima 2013/14

Mladší přípravka na HT ve Slatiňanech - 8.3.2014

V sobotu 8.3. se mladší přépravka zúčastnila halového turnaje ve Slatiňanech.

Chyběli nám 3 hráči "základní" sestavy a tak dostali šanci další. Pro některé z nich to byl vůbec první halový turnaj. I vzhledem k tomu nebyly naše výsledky nijak přesvědčivé a herně jsme moc nepředvedli. Na druhou stranu většina soupeřů hraje krajskou soutěž a rozdíl v kvalitě byl znát. Šlo tedy spíše o získávání zkušeností. Pochválit musíme hlavně Terezu Křižanovskou v bráně, střelce Dana Kandra a  Honzu Stoklasu, který táhl druhou řadu.

Výsledky:

Lípa   -   Přelouč   0:3

             Vysoké Mýto  1:2

             Rosice n/L   0:3

             Slatiňany II   1:0

             Slatiňany I    0:3

              Zaječice   1:1

Branky: Kandr 3

Sestava:

Křižanovská Tereza, Petr Mirek, Kotlasová Tereza, Loskot Jan, Kandr Daniel, Stoklasa Jan, Korčák Josef, Žáček Petr, Šimek Adam, Nepovím Marek, Nepovímová Aneta

 

Starší přípravka na HT v Přibyslavi - 8.3.2014

V sobotu 8.3. hrála starší přípravka na halovém turnaji pořádaném OFS v Přibyslavi.

Výsledky:

Lípa  -  Štoky 2:4  0:0

           Přibyslav 2:0 2:4
           Habry 2:2 2:0
Branky:
Šimek M. 2, Šimek D. 1, Novák 2, Pecen 3, Veselý 1
Sestava:
Šimek Matěj, Šimek Daniel, Pecen Tomáš, Novák Tomáš, Veselý Štěpán, Šimek Jiří, Kulja Michal, Pertl Filip, Dušek David

Celkově obsadila Lípa výborné druhé místo za Štokami a před Habrami a Přibyslaví.

 

Naši hráči pomohli Světlé k 3. místu

V sobotu 8.3. jsme po vzájemné dohodě trenérů doplnili třemi našimi hráči Světlou n/S na turnaji ročníků 2007. V Chrudimi se hrál dobře obsazený halový turnaj, kde Světlá obsadila vynikající 3. místo ke kterému pomohli i naši zástupci :

Jakub Exner, Tomáš Chlubný, Lukáš Petr

 

Přibyslav 16.2.2014 - mladší přípravka

V neděli 16.2. jsme se s mladší přípravkou zúčastnili halového turnaje v Přibyslavi pořádaného OFS Havl. Brod.Hráli jsme ve čtyřčlenné skupině dvakrát každý s každým. O pořadí rozhodoval počet vstřelených gólů. Na ten jsme skončili druzí, ale o pořadí vůbec nešlo. Sehráli jsme 6 velmi pěkných utkání, kde jsme mohli zúročit zimní přípravu v tělocvičně.

Pochválit musíme maximální nasazení a bojovnost u všech hráčů. Dařilo se nám i kombinovat a střílet góly. Velmi dobře se turnaj povedl střelcům Tobíkovi Průšovi a Danu Kandrovi a takřka bezchybný výkon podala Tereza Kotlasová.

Výsledky:

Lípa  -  Havl. Brod   3:3, 2:0

        -  Štoky   5:0, 4:0

        -  Přibyslav   2:4, 2:2

Střelci: Průša 9, Kandr 5, Stoklasa, Loskot, Schlafer V., Schlafer J.

Sestava: Vojta Schlafer, Tereza Kotlasová, Míra Petr, Dan Kandr, Tobík Průša, Pepa Korčák, Honza Stoklasa, Marcel Lukeš, David Loskot, Jakub Schlafer

 

Mladší přípravka na prvním HT - Zruč n/S - 19.1.2014

V neděli 19.1. jsme se s mladší přípravkou zúčastnili prvního letošního halového turnaje ve Zruči nad Sázavou.

Pro většinu zúčastněných se jednalo o první zkušenost s halovým fotbalem a podle toho vypadala i hra. Přece jen je znát, že velký prostor na který nejsme zvyklý nám dělá problémy.

Už první zápas ve čtyřčlenné skupině, ze které postupovali první dva celky do boje o 1. - 4. místo rozhodl o našem celkovém umístění. Narazili jsme na kluky ze Světlé. I přes mírnou převahu a především 3 gólovky ze závěru (Loskot) jsme vyhrát nedokázali. Ve druhém zápase nás doslova převálcovala Vlašim (pozdější vítěz). Až ve třetím souboji se Zručí B jsme konečně vyhráli. Ze třetího místa jsme tedy šli do bojů o 5. - 8. místo. Nejhorší zápas jsme odehráli proti Zásmukům. Naopak se Zručí A to byl vyrovnaný zápas, ve kterém jsme ztratili vítězství až v závěru.

Výsledky:

Světlá n/S   0:0

Vlašim A   1:8

Zruč B   2:0

Zásmuky   0:3

Zruč A   3:3

Branky: Petr 2, Loskot 2, Kandr, Schlafer V.

Sestava: Schlafer Vojta., Schlafer Jakub, Petr Mirek, Kotlasová Tereza, Kandr Daniel, Loskot David, Stoklasa Jan, Lukeš Marcel, Korčák Josef, Šimek Jan

 

Halový turnaj Přibyslav - 3. místo starší přípravky - 28.12.2013

V sobotu 28.12. odehrála starší přípravka dobře obsazený turnaj v Přibyslavi. Po maximálním nasazení a výborném výkonu vybojovala třetí místo. Druhé uniklo jen díky menšímu počtu vstřelených branek. Kluci zaslouží pochvalu za obrovskou snahu i bojovnost. Vyzdvihnout je třeba výkon Tomáše Pecna - nejlepšího střelce turnaje (a to první dva zápasy skvěle zachytal v brance) a na beku s přehledem hrajícího Matěje Šimka.

Výsledky:

Lípa - Přibyslav   2:0

        - Chotěboř   1:2

        - Světlá n/S   4:0

        - Velký Beranov   2:0

        - Tis   2:2

        - Rantířov   1:0

Branky: Pecen 6, Novák 3, Kulja, Kandr, Průša

Sestava: Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Novák Tomáš, Kulja Michal, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Kandr Daniel, Beckert Jan, Průša Tobiáš

 

1. místo starší přípravky v Ledči n/S. 17.12.2013

14. 12. sehrála starší přípravka první halový turnaj v Ledči nad Sázavou. V tamní hale, kde se nám většinou nedařilo, tentokrát turnaj ovládla.

Výsledky:

Lípa - Leština 6:0

Lípa - Havl Brod 2:2

Lípa - Habry 1:1

Lípa - Ledeč n Sazavou 4:2

Lípa - Leština 4:0

Branky:  Kulja 4, Novák 4, Pecen 4, Šimek M. 4,  Veselý 1

Pořadí podlew vstřelených branek: Lípa, Habry, Havl Brod

Sestava: Veselý Štěpán, Souček Ondřej, Šimek Daniel, Šimek Jan, Šimek Matěj, Schlafer Vojta, Schlafer Zbyněk, Pecen Tomáš, Novák Tomáš, Beckert Jan, Kulja Michal

Zima 2012/13

Halový turnaj Přibyslav 30.3.2013 - 3. místo.

Na poslední halový turnaj jsme do Přibyslavi odjížděli jako již tradičně tuto zimu oslabení o několik hráčů. Většina z těch co odjeli pak nastupovala po nemoci a tak i očekávání nebyla veliká. Nakonec jsme turnaj odehráli velmi dobře a podle počtu vstřelených gólů obsadili 3. místo. Vyzdvihnout musíme především výkon Tomáše Pecna - střídavě vynikající v bráně a neúnavný jako hráč v poli. Cenné výsledky jsme pak dosáhli zejména proti HB i Žďáru n/S.

Výsledky:

Lípa - Polná   1:0, 1:1

Lípa - Žďár n/S   3:0, 0:0

Lípa - Přibyslav   1:7, 1:2

Lípa - Havl. Brod   1:2, 1:0

Branky: Pecen 6, Pertl 2, Šimek M. 1

Sestava: Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Pertl Filip, Loskot David, Čejka Jakub, Rezničenko Ivan, Petr Miroslav

Nejlepší hráči: Pecen, Šimek M.

 

Halový turnaj Slatiňany 16.3.2013 - 3. místo.

V sobotu 16.3. se mladší přípravka zúčastnila dalšího halového turnaje. Potrápila nás značná marodka, kvůli které jsme odehráli turnaj ve značně kombinované sestavě. Hrací systém 5+1 nám příliš nevyhovoval. Měli jsme málo prostoru ke kombinaci a hra jeden na jednoho nám příliš nešla. Pstupně jsme se utkali s družstvy Slatiňany I a II a DFO Pardubice - dívky starší přípravka. V prvních zápasech klukům scházela rychlost a důraz. Odvety nám vyšly lépe . Chyběla jen častější a přesnější střelba, zato v obranné činnosti jsme excelovali. Potěšilo vítězství nad pardubickými děvčaty, které se staly vítězkami a jediný gól jim vstřelili naši kluci.

Výsledky:

Lípa - Slatiňany I     1:2, 0:0

Lípa - Slatiňany II     1:2, 0:0

Lípa - Pardubice (dívky, st. přípravka)     0:2, 1:0

Branky: Pecen, Schlafer V., Schlafer Zb.

Celkové 3. místo

Sestava:

Pecen Tomáš, Souček Ondřej, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Schlafer Jakub, Beckert Jan, Loskot David, Kandr Daniel, Pertl Filip

Nejlepší hráči: Pecen, Beckert

 

Turnaj Humpolec - 27.1.2013

V neděli 27.1. jsme se s mladší přípravkou zúčastnili dobře připraveného turnaje v Humpolci.

Výsledky:

Sokol Lípa - Humpolec I. 0:0

                  - Humpolec II. 2:0

                  - SK Jiřice 1:0

                  - FK Pelhřimov 0:0

                  - Světlá n/S 0:2

                  - Sokol Bedřichov 1:3

Branky: Pecen 2, Kandr, Souček

Sestava: Souček Ondřej, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Pecen Tomáš, Kandr Daniel, Beckert Jan, Kotlasová Tereza, Loskot David, Pertl Filip

V turnaji jsme obsadili 4. místo. Odehráli jsme velmi dobré zápasy. Výborná byla obranná činnost v čele s brankářem. Pochvalu si zaslouží všichni hráči, ale vyzdvihnout musíme výkon Tomáše Pecna a v brance bezchybného Ondry Součka, který byl po zásluze vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

 

Humpolec 24.2.2013 - 2. místo!!!

2. místo za zdařilé vystoupení

Další úspěšné vystoupení jsme absolvovali na halovém turnaji 24.2. v Humpolci. I přes početnou marodku jsme dosáhli až na medaile a za sebou nechali velmi kvalitní soupeře. Těší nás příkladná bojovnost, týmový a zodpovědný výkon i to, že nám v Lípě stále rostou hráči, kteří se mohou poměřovat s těmi nejlepšími nejen v rámci okresu.

I přes někdy nepříliš líbivý fotbal naši kluci odvedli výkony na hranici možností a často i s trochou štěstí zažili povedený turnaj.

Výsledky:

Skupina: Lípa - Humpolec II  2:0, Lípa - Chrudim  0:0, Lípa - Havl. Brod  1:0 (postup z 1. místa)

Play off: Lípa - Pelhřimov 2:1 (na pen., rozdodující V. Schlafer), Lípa - Jiřice  0:3

Individuální ceny:

Nejlepší hráč týmu - Matěj Šimek

Nejlepší brankář turnaje - Tomáš Pecen

Branky: Šimek Matěj 3, Čejka Jakub 1

Sestava: Pecen Tomáš, Beckert Jan, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Pertl Filip, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Čejka Jakub

 

 

Zima 2011/12

Přibyslav 18. 3. - halový turnaj
V neděli 18. 3. jsme absolvovali závěrečný halový turnaj. V solidním obsazení jsme se rozhodně neztratili. Vyhlašoval se jen vítěz podle počtu vstřelených branek. Další týmy byly hodnocené na společném 2. místě.

Výsledky :

Lípa - HB 0:0, Přibyslav A 1:3 (Šimek M.), Humpolec 1:1 (Novák), Bystřice n/P 1:0 (Pecen), Ždírec 0:4, Vrchovina 0:4, Přibyslav B 3:0 (Šimek M 2, Novák)

Sestava :

Soušek Ondřej, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Kandr Daniel, Pecen Tomáš, Novák Tomáš, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Loskot David


Ledeč n/S 4. 3. - 5. místo
Na halovém turnaji hraném v neděli 4. 3. se nám příliš nedařilo. S pouhým jedním vítězstvím jsme obsadili 5. místo.

Výsledky : Lípa - Ledeč n/S 1:0, Nymburk 0:2, Zruč n/S 0:1, Třemošnice 0:2, Světlá n/S 1:2

Branky: Šimek Matěj 2

Sestava : Pecen Tomáš, Dušek David, Beckert Jan, Kulja Michal, Čech Martin, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Souček Ondřej, Novák Tomáš, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Kandr Daniel


Turnaj v Přibyslavi 11. 2. - 2. - 8. místo.
V sobotu 11. 2. jsme odehráli náš druhý halový turnaj.

Výsledky: Sokol Lípa - Žďár n/S 0:0, Přibyslav 1:2, Humpolec 3:0, Hlinsko 0:1, Bedřichov 0:2, Pelhřimov 0:0, Havlíčkův Brod 5:0

Střelci branek : Šimek Matěj 7, Souček Ondřej 2

Pořadatelé vyhlašovali jen vítěze turnaje podle nejvyššího počtu branek (Hlinsko). Ostatní týmy skončily na 2. - 8. místě.

Sestava: Pecen Tomáš, Šimek Matěj, Šimek Daniel, Beckert Jan, Schlafer Zbyněk, Souček Ondřej, Kandr Daniel, Loskot David


Halový turnaj Ledeč n/S 21.1. 3. místo

Na našem prvním halovém turnaji jsme odehráli slušná utkání. I když oslabení o 4 hráče jsme postupně hráli takto : Lípa - Nymburk 0:4, 0:1, Lípa - Světlá n/S 0:2, 0:0, Lípa - Ledeč 0:, 0:0.

I když jsme nevstřelili ani jeden gól (přesto šancí bylo dostatek) jsme nakonec skončili třetí. Moc se nedařilo v penaltovém turnaji, kde jsme ani jednou nevyhráli.

Výborný výkon Martina Čecha byl podtržen jeho vyhlášením nejlepším hráčem turnaje !!!

 

Zima 2010/11

Ledeč n/S, 22. 1. 2011

Na turnaji jsme obsadili poslední sedmé místo, ale po solidních výsledcích a předvedené hře je celkový dojem velmi dobrý.

Do turnaje jsme vstoupili posíleni o Vaška Morkuse, který je letos na hostování v Brodě.

První zápas s velkým favoritem celkem Havl. Brodu (nakonec druzí) jsme takřka celý odehráli na vlastní polovině a díky dobré obraně a fantastickým zákrokům brankáře prohráli jen 0:1.

Proti celku Jiřic jsme se trápili, nebyli se schopni prosadit a z ojedinělé šance soupeře pak opět prohráli 0:1.

Zápas se Světlou n/S (celkově třetí) jsme zvládli v pohodě. Několikrát podržel brankář a naše šance (Morkus, Kocman) bohužel zůstali nevyužité, takže s plichtou jsme byli vcelku spokojení.

Proti silné Zruči (nakonec vítěz turnaje) jsme prostřídávali všechny hráče a čekali "výprask". Kupodivu jsme inkasovali až v závěru a kdyby nezústala tutovka Honzy Kocmana nevyužita, tak jsme mohli zápas ještě zdramatizovat. Výsledek 0:3 byl tedy pro nás přijatelný.

Proti domácím jsme si hodně věřili. Šancí jsme měli víc než soupeř, ale po přečíslení jsme prohrávali 0:1. Když pak Pavel Duben nevyužil ani pokutový kop, tak platil výsledek 0:1.

Do posledního zápasu s Uhlířskými Janovicemi jsme vstupovali s přáním konečně vstřelit gól a vyhrát. Opět se nepodařilo, i když šance byly a veliké. Zrodila se tedy další remíza 0:0.

Výborný zápas odehrál brankář, velice dobře pracovala obrana Duben, Čížek. Trochu zklamáním je pak neschopnost prosadit se u útočníků. Takže už od podzimu pro nás stále platí :

!!! Bez gólů se nevyhrává !!!

Sestava :

Kandr Filip, Duben Pavel, Čížek Jan, Vencovský Martin, Morkus Václav, Fejt Tomáš, Koubek Luboš, Souček Lukáš, Kučera Václav, Kocman Jan