2. víkend 18. a 19. 4.

19.04.2015 17:42

Starší přípravka A

V sobotu 18.4. jsme zavítali do Ledče. Prvním soupeřem bylo Kožlí. Po našem bleskovém nástupu a stylem co minuta to gól, nebylo velmi rychle o co hrát. Soupeř byl bezradný a působil hodně odevzdaným dojmem. S domácími to bylo především v prvním poločase kvalitní a vyrovnané, i když místy nečistě hrané, utkání. Ve druhém ale soupeř až nepochopitelně přestal s aktivní hrou. Toho jsme maximálně využili a udělili mu možná pro něj až příliš krutou lekci (vzhledem k prvnímu poločasu). Kvalitní hrou se prezentovali všichni naši hráči.

Lípa - Kožlí   16:1, Lípa - Ledeč n/S   9:2

Branky: Šimek M. 6, Schlafer V. 5, Průša 5, Pecen 4, Beckert 2, Pertl, Kandr, Šimek D.

Sestava: Schlafer Zb., Šimek D., Šimek M., Pertl, Pecen, Schlafer V., Beckert, Souček, Kandr, Průša

Starší přípravka B

V neděli 19. č. zajížděla na hřiště Lipnice n/S. Podrobnosti připravujeme.

Lípa - Havl. Brod B   3:0, Lípa - Lipnice n/S   11:0

Branky: Korčák 4, Stoklasa 4, Loskot 3, Šimek A. 2, Křižanovská

Sestava: Vodrážka, Lukeš, Petr, Stoklasa, Korčák, Kotlasová, Křižanovská, Loskot, Šimek A., Šimek J.

Mladší přípravka

Hrálo se  v sobotu 18.4. v Leštině.

Hráče jsme rozdělili na dva týmy:
I.: Průža Pavel, Exner Jakub, Schlafer Jakub, Zahradník Jiří, Pecen David, Kytka Miloš, Chlubný Tomáš.
II.: Petr Lukáš, Váchová Klára, Jirák Michal, Novák Daniel, Vodrážka Štěpán, Kotlas David, Svoboda Michal, Zmrhal David
Výsledky: Lípa - Tis 7:4 a 2:2, branky: Exner 4, Schlafer 2, Pecen 1 a Váchová 1, Zmrhal 1
          Lípa - Leština  5:3 a 3:1, branky: Exner 2, Zahradník 3 a Váchová 1, Jirák 1, Petr 1
Druhé kolo nás  zastihlo v lepší formě. Všichni se moc snažili.