Okresní přebor mladších a starších přípravek

Od soutěžního ročníku 2014/15 se v soutěžích přípravek pod OFS Havlíčkův Brod již výsledky neevidují.

Referáty z turnajů najdete v sekci Novinky.

soutěžní ročník 2013/14

13. turnaj - turnaj OFS Šmolovy, 11.5.

12. turnaj - Štoky, 25.4.

11. turnaj - turnaj OFS Světlá n/S, 11.4.

Lípa - Ledeč n/S    4 : 7

Sestava : Souček Ondřej, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Kulja Michal, Čech Martin, Novák Tomáš, Dušek David, Pecen Tomáš, Kandr Daniel, Loskot David, Rezničenko Ivan

Branky : Novák 2, Pecen, Kulja

neděle 9. října

Přibyslav - Lípa  2 : 2

Sestava : Souček Ondřej, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Kulja Michal, Čech Martin, Novák Tomáš, Dušek David

Branky : Novák, Čech

Souběžně hraný zápas "B" týmů : Přibyslav - Lípa  2 : 3

Sestava : Pecen Tomáš, Schlafer Zbyněk, Schlafer Vojtěch, Schlafer Jakub, Kandr Daniel, Loskot David, Rezničenko Ivan

Branky : Schlafer Zbyněk 2, Kandr

neděle 2. září

Habry - Lípa     1 : 15

Sestava : Souček Ondřej, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Kulja Michal, Novák Tomáš, Čech Martin, Dušek David, Beckert Jan, Schlafer Zbyněk, Kandr Daniel, Schlafer Vojtěch

Branky : Čech Martin 6, Novák Tomáš 4, Kulja Michal 3, Schlafer Zb., Schlafer V.

neděle 25. září

Lípa - Štoky     1 : 7

Sestava : Novák Tomáš, Čech Martin, Dušek David, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Beckert Jan, Kulja Michal, Schlafer Zbyněk, Souček Ondřej

Branky : Šimek Matěj

Souběžně hraný zápas Lípa "B" - Štoky "B"   0:2

Sestava : Pecen Tomáš, Kandr Daniel, Rezničenko Ivan, Loskot David, Schlafer Vojtěch

sobota 17. září

Světlá n/S - Lípa     7:5

Sestava: Souček Ondřej, Pecen Tomáš, Dušek David, Čech Martin, Kulja Michal, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Loskot David, Novák Tomáš, Beckert Jan, Schlafer Zbyněk, Kandr Daniel

Branky : Čech Martin 4, Novák Tomáš 1

neděle, 11. září

Lípa - Tis     0:8

Sestava : Souček Ondřej, Pecen Tomáš, Dušek David, Kulja Michal, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Loskot David, Novák Tomáš, Beckert Jan

neděle, 4. září

Havlíčkův Brod B  -  Lípa     1:12

Sestava : Souček Ondřej, Pecen Tomáš, Čech Martin, Kulja Michal, Dušek David, Novák Tomáš, Šimek Daniel, Šimek Matěj, Loskot David, Beckert Jan

Branky : Čech Martin 4, Kulja Michal 4, Novák Tomáš 3, Pecen Tomáš 1

soutěžní ročník 2010/11 - OP starší přípravka

neděle 12. června

Česká Bělá - Lípa   3 : 2

Proti soupeři se značnou výškovou převahou v obraně jsme vstřelili první gól po parádním vhazování Pavla Dubna a skvělé hlavičce Honzy Kocmana. Bohužel jsme pak soupeře pustili ke střelám ze střední vzdálenosti a vedení ztratili. Po poločase se hrál bojovný a z naší strany i pohledný fotbal. Bohužel po zazmatkování obráci skončil míč v síti. Snažili jsme se vyrovnat, ale vlastní zbrklostí jsme se připravovali o míč. Stačili jsme už jen snížit po další výborné spolupráci Duben, Kocman.

V posledním utkání kluci nezklamali a podali velmi dobrý výkon. Soupeř nás spíše přetlačil. Naši malí hráči se jen špatně prosazovali.

Sestava : Kandr Filip, Duben Pavel, Čížek Jan, Vencovský Martin, Kocman Jan, Souček Lukáš, Kučera Václav, Koubek Luboš

Branky : Kocman, Duben

neděle 5. června

Lípa - Havl. Brod B   3 : 3

Další skvělý výkon !!! Kluci se na konec sezóny rozehráli a proti silnému soupeři nikoho nenechali na pochybách, že chtějí hrát. Sice jsme rychle prohrávali, ale brankami Pavla Dubna a Honzy Kocmana otočili do přestávky na 2:1. Honza Kocman pak ještě zvyšoval. Bohužel jsme po nepozornosti při zahrávání našeho rohu nechali utéct 2 hráče a z rychlého protiútoku inkasovali. Slibný výsledek jsme neudrželi a po nedorozumění v obraně soupeř vyrovnal. Ke konci zápasu jsme stejně jako broďáci měli pár slibných šancí, ale skóre se už nezměnilo. Opět velmi povedené utkání.

Branky : Kocman 2, Duben

sobota 28. května

Světlá n/S B - Lípa   2 : 3

S minimálním počtem hráčů jsme Světeláky dokonale zaskočili. Ujali jsme se vedení brankou z přímého kopu a překvapivě vedli. Soupeř do přestávky srovnal, ale kluci tentokrát předváděli fantastický výkon. Pavel Duben byl k neutahání, dřel, bojoval, střílel a také dával druhý gól. Po skvělé střele Honzy Kocmana to už bylo o dvě branky. Těsně před koncem jsme soupeři dovolili snížit, ale víc už nestihl. Jedno z nejpovedenějších utkání. Absolutorium zaslouží Pavel Duben a v bráně Filip Kandr.

Branky Duben 2, Kocman

středa 25. května

Lípa - Havl. Brod C    1 : 6

Zápas jsme nezačali vůbec dobře a po ř minutách prohrávali po standartních situacích 0:3 a nebylo o co hrát. Do poločasu jsme dostali ještě 2 branky a byli na ručník. Naštěstí jsme se po poločase trochu zmátořili, vyrovnali hru a dokonce i vstřelili čestný gól. Obrovsky byla znát neúčast Pavla Dubna.

Sestava: Kandr Filip, Čížek Jan, Vencovský Martin, Fejt Tomáš, Kocman Jan, Souček Lukáš, Kučera Václav, Koubek Luboš, Kulja Michal

Branky : Souček Lukáš

neděle 22. května

Lípa - Lučice    0 : 2

Pod dojmem podzimní remízy jsme k zápasu přistoupili velmi vlažně. Kluci asi čekali, že se soupeř porazí sám a chyběla snaha, bojovnost i nasazení. To se nám vůbec nevyplatilo a po zásluze jsme se slaboučkým soupeřem prohráli.

Sestava : Kandr Filip, Duben Pavel, Čížek Jan, Vencovský Martin, Fejt Tomáš, Kocman Jan, Souček Lukáš, Kučera Václav, Koubek Luboš, Kulja Michal, Kerel Michal

neděle 8. dubna

Lípa - Tis     0 : 2 (0:1)

Souboj vyrovnaných týmů rozhodla naše nemohoucnost v útoku. Připravili jsme si strašně málo šancí a když už nějaké přišli, tak jsme je vlastní zbrklostí zahodili. Bez vstřelených gólů vyhrát nemůžeme.

sobota 30. dubna

Ždírec n/D  -  Lípa      8 : 0 (4:0)

Obavy ze silného soupeře se potvrdily. Předčil nás úplně ve všem. Nezbývalo než se zaměřit na obranu, protože nás žďírečtí k ničemu jinému nepustili. Škoda jen, že góly padali spíše po nedorozumění a nedůsledné práci v obraně, než po vypracovaných akcích. Šancí jsme měli pramálo a tu úplně největší jsme si sami zkazili. Přesto po podzimní porážce 0:15 je výsledek ještě slušný.

Sestava : Kandr Filip, Duben Pavel, Čížek Jan, Kocman Jan, Fejt Tomáš, Vencovský Martin, Koubek Luboš, Kučera Václav, Souček Lukáš

středa 27. dubna

Lípa - Světlá n/S A    1 : 12 (1:3)

Z naší strany nepovedené utkání. Obrovský problém nám dělala rychlost a technická vyspělost soupeře. Přitom jsme začali skvěle, kdy i s pomocí brankové konstrukce otevřel skóre Honza Kocman. Světelští se ale rychle otřepali a začali nám zle zatápět. Do poločasu jsme inkasovali třikrát. Po poločase Martinovi Vencovskému nezbývalo v pokutovém území než faulovat rychlonohého světelského útočníka. Proměněnou penaltou pak fotbal z naší strany skončil. totálně jsme se sesypali a bylo jen otázkou, kolik nám soupeř nandá.

Sestava : Kandr Filip, Čížek Jan, Kocman Jan, Fejt Tomáš, Vencovský Martin, Koubek Luboš, Kučera Václav, Souček Lukáš, Kulja Michal

neděle 24. dubna

Lípa - Ledeč n/S      2 : 3 (1:3)

Do zápasu jsme nevstoupili moc dobře, kdy jsme rychle prohrávali 0:1. Po pěkné akci vsítil Tomáš Fejt vyrovnávací gól. Bohužel jsme pak dvakrát inkasovali a ledečští nás začali válcovat. Po domluvě během poločasu jsme se viditelně zlepšili, vyrovnali hru a začali soupeři zle zatápět. Honzovi Kocmanovi se podařili snížit. Vypracovali jsme si několik dalších slibných příležitostí, ale bez výsledku.

Sestava : Kandr Filip, Duben Pavel, Čížek Jan, Kocman Jan, Fejt Tomáš, Vencovský Martin, Koubek Luboš, Kučera Václav, Kerel Michal, Souček Lukáš, Kulja Michal

Branky : Fejt Tomáš, Kocman Jan

neděle 17. dubna

Přibyslav - Lípa      5 : 0 (2:0)

Vstup do jarní části se příliš nevydařil. Se soupeřem jsme drželi krok jen první půli, kdy jsme byli schopní i kombinovat. Ve druhém poločase nás přehrávali a jen dobrý výkon brankáře a střelecká nemohoucnost přibyslavských nás ušetřila většího přídělu.

neděle 24. října

Lípa  -  Česká Bělá     2 : 1

Branky : Tomáš Fejt, Martin Vencovský

Sestava : Kandr Filip, Pavel Duben, Čížek Jan, Kocman Jan, Fejt Tomáš, Vencovský martin, Dubnová markéta, Souček Lukáš, Koubek Luboš, Kulja Michal

sobota 16. října

Havl. Brod B  -  Lípa     4 : 0

Sestava : Kandr Filip, Vencovský Martin, Čížek Jan, Kocman Jan, Fejt Tomáš, Souček Lukáš, Kučera Václav

neděle 10. října

Lípa - Světlá n/S B     0 : 3

Sestava : Kandr Filip, Vencovský Martin, Čížek Jan, Duben Pavel, Fejt Tomáš, Kocman Jan, Dubnová Markéta, Koubek Luboš, Souček Lukáš, Kučera Václav

neděle 3. října

Lučice  -  Lípa     0 : 0

úterý 28. září

Havlíčkův Brod C - Lípa     7 : 0

Sestava : Kandr Filip, Duben Pavel, Čížek Jan, Kocman Jan, Fejt Tomáš, Koubek Luboš, Dubnová Markéta, Souček Lukáš, Kučera Václav

neděle 19. září

Tis - Lípa    5 : 0

Obavy ze síly Tisu se nenaplnily. Čekal nás soupeř výkonnostně na naší úrovni. Hrál se fotbal nevalné kvality. Do poločasu jsme prohrávali 0:2 po chybách v obraně, ale nejméně 3 stoprocentní šance jsme spálily (Fejt, Kocman). Ve druhém poločase nás začal soupeř přehrávat a taky střílet góly. Dobrý výkon brankáře nás uchránil před větším přídělem. Opět jsme měli jasné gólové šance, ale naši hráči jako by se báli lépe vystřelit. Škoda.

Sestava : Kandr Filip, Bláha Patrik, Vencovský Martin, Duben Pavel, Dubnová Markéta, Kocman Jan, Fejt Tomáš, Čížek Jan

neděle 12. září

Lípa - Ždírec N/D     0 : 15

I v plné sestavě jsme na soupeře absolutně neměli. Jednoznačně nás rozsřílel po tvrdých a přesných dalekonosných střelách. Opět mrzí neproměnění několika dobrých šancí.

Sestava - Kandr Filip, Bláha Patrik, Vencovský Martin, Duben Pavel, Dubnová Markéta, Kocman Jan, Čížek Jan, Fejt Tomáš, Koubek Luboš, Souček Lukáš, Kulja Michal, Kučera Václav

neděle 5. září

Ledeč n/S - Lípa   14 : 0

Další těžká prohra po hrozivém výkonu. Velmi špatný den měl brankář a střelcům se nepodařilo proměnit aspoň nějakou z pár tutovek, které si vytvořili.

Sestava - Kučera Václav, Bláha Patrik, Vencovský Martin, Duben Pavel, Dubnová Markéta, Kocman Jan, Čížek Jan, Koubek Luboš, Fejt Tomáš, Souček Lukáš

neděle 29. srpna

Lípa - Přibyslav   0 : 12

I nadále oslabení o 3 hráče základu jsme byli pro dobře hrajícího soupeře snadným soustem.

Sestava - Kučera Václav, Kocman Jan, Bláha Patrik, Fejt Tomáš, Koubek Luboš, Kulja Michal, Novák Tomáš, Čížek Jan, Souček Lukáš

sobota 21. 8. 2010

Světlá n/S A - Lípa     9 : 1

V úvodním zápase sezóny jsme nastoupili se značně prořídlou sestavou. Soupeř byl tradičně velice dobrý a od začátku nás k ničemu nepuštěl. Jednoznačně nás předčil rychlostí i technickou vyspělostí. Do poločasu nám stihl nasázet 5 gólů. Další 4 pak přidal v druhé půli. Některé z nich byly ale po zbytečných chybách nebo zaváhání. Čestný úspěch zaznamenal z penalty Honza Kocman.