2. víkend - 23.4.

24.04.2016 10:36

Starší přípravka

V Kožlí jsme narazili na soupeře, kteří se nám kvalitou nerovnali. S Jeníkovem to byla hra na jednu branku a tak jsme se snažili aspoň o kombinační hru a s chutí si zastříleli.

Kožlí nám bylo vyrovnanějším soupeřem jen prvních pět minut, když si hráči pod dojmem prvního utkání mysleli, že se domácí porazí sami. Jakmile zvýšili tempo, nebylo o výsledku pochyb a soupeř byl od vyššího přídělu uchráněn jen díky výměnám hráčů na jednotlivých postech ve druhém poločasu.

Lípa - Golčův Jeníkov  21:0, Kožlí  14:3

Branky: Kandr 10, Průša 6, Schlafer 6, Loskot 5, Borský 5, Šimek J. 2, Petr 1

Sestava: Borský Matouš, Petr Mirek, Stoklasa Jan, Schlafer Vojta, Kandr Daniel, Průša Tobiáš, Lukeš Marcel, Průža Pavel, Šimek Adam, Šimek Jan, Loskot David

Mladší přípravka

Havlíčkova Borová

Lípa A - H. Borová           9 : 3  (Schläfer 5x, Chlubný 2x, Exner, Zahradník)

Lípa A - G. Jeníkov          8 : 1  (Schläfer 3x, Exner 2x, Chlubný, Pecen, Zahradník)

Sestava: Chlubný, Zahradník, Exner, Schläfer, Pecen

Lípa B - H. Borová         9 : 0  (Kytka 4x, Zmrhal 2x, Váchová 2x, Komůrka)

Lípa B - G. Jeníkov        9 : 4  (Kytka 4x, Zmrhal 3x, Váchová, Svoboda)

Sestava: Zmrhal, Váchová, Kytka, Zajíček, Komůrka, Svoboda