Lípa - Havl. Brod B 2:2

19.04.2010 07:59

Proti Havl. Brodu B jsme nastoupili v kombinované sestavě bez třech klíčových hráčů. I přesto se nám v prvním poločase dařilo. Soupeře jsme přehrávali a naši útočníci se dostávali do šancí. Dvě z nich využili Vašek Kocman a Libor Golemba. Škoda dalších, které zůstaly neproměněné. Do druhého poločasu jsme nastoupili s přáním brzy neinkasovat. Bohužel po nedůslednosti před bránou jsme dovolili soupeři stáhnout na 2:1. Ten ucítil šanci a začal bojovat o vyrovnání. My jsme hrozili z brejků. Několik výborných šancí na rozhodnutí zápasu měl Vašek Kocman a také Libor Golemba. Bohužel chyběl větší klid v koncovce. Opět se tedy naplnilo heslo nedáš dostaneš a pouhých několik vteřin před koncem soupeř vyrovnal. V tomto zápase jsme jasně ztratili vítězství. Kluci však zaslouží pochvalu. Nejlepší výkon, až na zakončení, předvedli oba útočníci a v obraně zaujal spolehlivý Pavel Duben.