Ml. přípravka Lípa - Tis 2:2

21.04.2010 14:04

20. dubna sehrála mladší přípravka (ročník 2001 a mladší) přátelské utkání s Tisem.

Úroveň hry byla vzhledem k mládí hráčů velmi dobrá. Některé fotbalové návyky takováto věková kategorie ještě nemůže mít a tak byl zjevný rozdíl mezi hráči, kteří trénují se starší přípravkou a také za ní hrají a mezi nováčky. Vždyť si zahráli i kluci ve věku 6 let.

Lípa vedla po 1. poločasu 2:0, když gól vstřelil Luboš Koubek a druhý byl vlastní. Družstvo Tisu ve druhém poločasu zvýšilo aktivitu a zaslouženě vyrovnalo na konečných 2:2.

Oproti Tisu nám chyběl střelec a hráč, který by podržel míč a rozehrál. Přesto lze zápas hodnotit jednoznačně kladně a bude nezbytné odehrát takových utkání více.