Ml. přípravka Tis - Lípa 5:3

08.05.2010 14:12

V pátek 7. května byla na hřišti v Tisu sehrána odveta přátelského zápasu mladších přípravek. Po remíze 2:2 doma jsme byli zvědaví, jak se klukům povede na cizím hřišti. Začátek se celkem vydařil, když jsme vedli po brance Honzy Čížka, pak soupeř vyrovnal, ale opět jsme šli do vedení zásluhou Honzy Kocmana. Bohužel jsme vedení neudrželi a do přestávky to bylo 2:2. Po poločase se projevila větší vyrovnanost soupeře a díky přesné střelbě i chybám v obraně jsme rázem prohrávali 2:5. Do konce se nám už podařilo jen snížit na konečných 3:5.

Kluci ale předvedli pohlednou hru a pochvalu zaslouží zejména Honza Kocman i Honza Čížek. Velkým talentem se zdá být Tomáš Novák, i když ještě předškolák, tak hrál moc dobře.